30
duben
2021

Od projektu k realizaci! https://www.instagram.com/p/COTKMfrrHnf/

Dnes expedujeme vyrobenou technologii a ocelovou konstrukci na novou zakládací stanici biomasy pro našeho obchodního partnera. Stávající pandemie Covid působí problémy nám i našim partnerům, ale přesto všechno jedeme ve výrobě na plné obrátky. Tohle je společný výsledek naší projekce, konstrukce a výroby. Finální montáž a zkušební provoz proběhne v nejbližších dnech ve společnosti Plzeňská teplárenská, a.s. Velké díky všem zaměstnancům!

01
září
2020

Hledáme nové kolegy, jakéhokoli věku

Stále i přes stávající situaci COVID hledáme nové kolegy do našeho týmu! Zajímavá práce, silné technické zázemí, vlastní seberealizace a podílení se na významných projektech je to co můžeme zájemcům nabídnout na pozici konstruktér, projektant, technolog. Věková hranice není omezena, protože věříme, že i zkušené generaci máme co nabídnout a čerstvým absolventům chceme pomoci s první srážkou s praxí a realitou. Detailní popis naleznete zde

05
srpen
2020

Zakázková výroba pro společnost Walbo https://www.instagram.com/p/CEGYyGqDHvF/?igshid=1wfljcwlvsmp2

Byla ukončena první etapa výroby strojírenských dílů pro společnost Walbo, která byla předána zákazníkovi k dalšímu užívání. Zde dále pokračujeme v druhé etapě výroby se stejnou precizností kladenou na kvalitu výroby. Nový zákazník bude zcela jistě spokojen. Foto z lakovny před expedicí najdete zde.

31
červenec
2020

Certifikace ČSN EN ISO 14001 a ČSN ISO 45001

Vzhledem k dalšímu rozvoji firmy a snaze o vnitřní seberealizaci jsme zahájili přípravu k certifikaci ČSN EN ISO 14001 Systém environmentálního managementu a ČSN ISO 45001 Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Podle uvedených systémů již dlouhá léta pracujeme, ale rozhodli jsme se k dalšímu kroku pro certifikaci, která proběhne v 02/2021.

30
červen
2020

Výrobní linka energetických směsí https://www.instagram.com/tv/CECymqfDE8-/?igshid=1sugoe7abtl9g

Úspěšně jsme uvedli do provozu a předali investiční akci „Výrobní linka energetických směsí“ pro společnost OKD, a.s., Důl Darkov, která se realizovala na skládce Stonávka, kde jsme vybudovali moderní míchací centrum energetických směsí. Náhled referenčního videa k celé realizaci naleznete zde.